Loading...
Nezařazené

Nic vám nenavodí pocit klidu a pohody lépe než sklenice ledově vychlazené Royal Crown Coly

Poznejte americký jih skrze chuť pravé jižanské koly vyráběné podle tradiční receptury. Stejně jako kdysi, tak i teď je Royal Crown Cola slazena výhradně třtinovým cukrem, který jí dodává skutečně osvěžující a plnou chuť.

Vychutnejte si ji v klasické anebo lehčí verzi s přídavkem stévie a dostaňte se tak do pomalého jižanského tempa jako v dobách, kdy jedinou starostí bylo najít kousek stínu a užít si ničím nerušenou chvilku se sklenkou ledově vychlazené koly v ruce.

ROYAL CROWN COLA – CLASSIC

Nic vám nenavodí pocit klidu a pohody lépe než sklenice ledově vychlazené Royal Crown Coly. Pořádný kus historie a třtinový cukr, to je pravý základ originální receptury, kterou vytvořil lékárník Claud A. Hatcher už v roce 1905.

Přidejte pár kostek ledu, posaďte se do křesla a doušek po doušku si vychutnejte svoji chvilku v pomalém jižanském tempu a zavzpomínejte na časy staré Ameriky, kdy dny byly horké a historky šťavnaté, jako charakteristická chuť této originální koly.

ROYAL CROWN COLA – SLIM

Stejně jako lehký vánek ve sluncem vyhřátém odpoledni vás osvěží i Royal Crown Cola Slim s několika kostkami ledu. Díky přídavku stévie má o polovinu méně kalorií, avšak její chuť je stejně plná a osvěžující jako u klasické verze.

Tradiční receptura s třtinovým cukrem vás vytrhne z hektického tempa všedního dne a přenese vás do roku 1905, kdy čas ubíhal přesně tak pomalu, jako mraky nad rozpálenou krajinou v okolí města Columbus.

zdroj: rccola.cz, google.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Nabízíme oblíbený smažený hermelín
Oblíbené české jídlo u nás v mimořádné kvalitě i rozumné
Číst více ...
Pečené kachní stehno, zelí a knedlíky je laskominka, na kterou
Originální české jídlo v naší restauraci, které se rozplývá na
Číst více ...
Nic vám nenavodí pocit klidu a pohody lépe než sklenice
Tradiční receptura s třtinovým cukrem vás vytrhne z hektického tempa
Číst více ...